Kredyty gotówkowe od ręki

Każdy z nas wymienić może mnóstwo sytuacji, w których przydałaby się gotówka od ręki. Dlatego też bardzo często sięgamy po kredyty gotówkowe. Obecnie banki mają w tym zakresie mnóstwo ofert. Proponują nam tego rodzaju kredyty dostępne od ręki. Pośpiech jest jednakże złym doradcą, dlatego nie wolno podejmować decyzji pochopnie – nawet wówczas, jeśli gotówka jest nam dość pilnie potrzebna.

Na wybór właściwej oferty zawsze trzeba poświęcić trochę czasu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości warto umówić się na spotkanie z finansowym doradcą. Takie konsultacje nic nas nie kosztują. Poza tym dobrze jest pamiętać i o tym, że doradcy mają dostęp do niektórych ofert na wyjątkowo preferencyjnych warunkach. Wybierając się do banku po szybką gotówkę – kredyty pod zastaw samochodu lub nieruchomości , nie liczmy jednak na to, że pracownicy instytucji nie będą sprawdzać naszej wiarygodności finansowej. Obecnie banki korzystają z takich systemów, gdzie dostęp do tego rodzaju informacji jest błyskawiczny – żeby wspomnieć chociażby o bazie Biura Informacji Kredytowej. Szybkie załatwienie formalności jest co prawda kuszące, ale kluczową kwestią są w tym momencie koszty zobowiązania.

Wedle obowiązujących przepisów górną granicą dla oprocentowania jest 20 procent, a dla prowizji takich limitów obecnie brak. Jeśli uzyskamy informację o parametrach zbliżonych do tych podanych, śmiało możemy stwierdzić, że kredyt gotówkowy jest drogi. Musimy też uważać na dodatkowe opłaty takie jak ubezpieczenia. Bank chętnie sprzeda nam takowy pakiet, ale dla nas oznacza to wyższy koszt zobowiązania.

1 Comment


  1. Jestem zainteresowany chwilówką. Jeśli macie w ofercie niedrogie pożyczki to proszę o informację na maila. Potrzebuję 1000 zł na miesiąc. Oddam od razu po nowym roku przy wypłacie. Interesują mnie tylko uczciwe pożyczki a nie lichwa.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*