Kredyt na samochód i dodatki

Kredyt na samochód to jedna z bardziej popularnych form zdobycia pieniędzy potrzebnych na zakup auta. Obecnie mamy na rynku bardzo wiele ofert w tym zakresie – proponują je zarówno uniwersalne, jak i motoryzacyjne banki. Kredyty te bardzo się między sobą różnią, przy czym warunki, na których są przyznawane zależą od wielu czynników takich jak dla przykładu wiek pojazdu, długość okresu spłaty, udział środków własnych i tym podobne.

W każdym bądź razie każdy bank dokłada wszelakich starań, abyśmy zechcieli skorzystać właśnie z jego usług na kredyty samochodowe bez weryfikowania w biku (Finansum.pl). Duża konkurencja niejako wymusza podejmowanie rozmaitych działań. Nieraz mamy do czynienia z takimi ofertami kredytów samochodowych, gdzie po podpisaniu umowy dostajemy gratis – na przykład nawigację samochodową czy komplet opon zimowych. Każdy z nas wie doskonale, ile takie rzeczy kosztują, w związku z czym taki prezent jest naprawdę atrakcyjny. Generalnie rzecz biorąc, nie ma nic złego w korzystaniu z tych ofert.

Pamiętajmy tylko o tym, że mają one charakter promocyjny – to znaczy, że są dostępne tylko w ściśle określonym czasie. Po upływie tego terminu za komplet opon czy coś innego będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Niekoniecznie więc musi się nam to kalkulować. Z ogromną ostrożnością powinniśmy podchodzić do propozycji, gdzie do kredytu samochodowego dodawana jest gotówka na dowolny cel lub karta kredytowa – prezentuje się to znakomicie, ale po dokładnej analizie okazuje się, że na dłuższą metę wcale na tym nie korzystamy. Dajemy zaś bankowi łatwy zarobek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*